Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 2007 yılından beri ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI ve YARDIMCI MALZEMELERİ sektörünün içerisinde  yer almaktadır. 2009 yılından itibaren de microfiber mop üretimi gerçekleştirerek yurt dışına ihraç etmeye başlamıştır.

Tam anlamı ile sıfırdan başlayan firmamız ülke ekonomisinin zorluklarını göz önünde bulundurarak adım adım ilerleyen  kendine yol bilmiştir. Firmamız bu şartlar içerisinde firmalarımızın gereksinimi olam tüm profesyonel endüstriyel kimyasal  ve malzemelerini tedarik etmektedir.

Bunları sağlarken 2007 ve 2009 yılları içerisinde KİEHL – GERMANY gibi sektörün lider firmalarından KİEHL markasını, yardımcı ürünlerde FİLMOP – İTALY gibi kat ve hizmet, araba ve aksesuarlarında önde gelen FİLMOP markasını, microfiber bez ve padlerde GOFFEX-AQUA  CLEAN  markasının ana dağıtıcılığını üstlenmiş  bulunmaktadır. Ve birçok yenilikçi girişimlerin içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda DEMOP mop sistemleri ve Unger Temizlik apartalarının da ithalatını yaparak dağıtımını gerçekleştirmektedir.

KİEHL 1904 yılında Almanya’da kurulmuştur. Sektörde 100 yıldan fazladır “Temizlik çözümleyici”  olarak tanınmaktadır ve yeniliklerin öncüsü olarak bilinmektedir.Bu yeniliklere örnek olarak;

  • İlk alkol bazlı temizleyici,
  • İlk asitsiz ve klorsuz sıhhi temizleyici,
  • İlk metal içermeyen zemin kaplaması,
  • İlk eco-label ödüllü ürün,
  • İlk bulaşık makinesi içinde yıkama yapan ön daldırma maddesi,
  • İlk su bazlı ahşap yağı,
  • İlk kendinden dozajlamalı konsantre ürün ambalajı,
  • İlk maksimum hastane hijyeni içi “Promop” isimli sistem.(Web Sayfasında videosu mevcut – http://www.kiehltr.com/tanıtım.htm)

Gibi daha bir çok yeniliğin öncüsü olmuştur. Türkiye de olduğu gibi dünyanın 70’den fazla  ülkesine faaliyet göstermektedir. Ürün kalitesi dünyanın her yerinde aynı olsun ve ürün kalitesi bozulmasın diye sadece Münih fabrikalarında üretimini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz gelişimi içerisinde; hizmet anlayışını üst seviyeye çıkarabilmek için profesyonel bir kadro oluşturma yoluna gitmiş, gerekli departmanlarını kurarak aktif hale getirmiştir. Bizim için esas: Müşterinin güvenini kazanmaktır.

Bugün ve yarınlarda da siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek dileğiyle…

SAYGILARIMLA

Bizimle İletişime Geç

Başa dön
Whatsapp
Merhaba, Size nasıl yardım edebilirim?